רישיון עסק לאולם אירועים | גני אירועים

לאור אסונות העבר שהתרחשו עקב ליקויים שונים גדלה המודעות הציבורית לחשיבותו של רישיון עסק לאולמות אירועים. אכן, רבים מעורכי האירועים מבקשים לראות רישיון זה כתנאי מקדים. כפועל יוצא מכך, בימינו כל בעלים רציניים של אולם או גן אירועים מקפידים להוציא עבורו רישיון עסק לאולמות, ואנו ברישוי פלוס נסייע לכם בקבלתו באופן מקצועי, יעיל ומהיר.

 

לסיוע מקצועי ומידע מקיף בקבלת רישיון עסק לחצו כאן


דרישות לקבלת רישיון לאולמות

חשוב לדעת כי הוצאת רישיון עסק לגני אירועים ואולמות אירועים כרוכה בהליך בירוקראטי מורכב וסבוך, הדורש קבלת אישורים מרשויות שונות. לנו יש את כל הניסיון והכלים על מנת לבצע את הצעדים הנדרשים בהצלחה, באופן מקיף ומלא על כל הפרטים וההיבטים השונים. ההליך שאנו מציעים כולל בין היתר את הדגשים הבאים:

  • בחינת תוכנית המבנה והיותה מותאמת לתוכניות בניין עיר, תב"ע, היתרי בניה ובקשות חריגות.
  • עניין הבטיחות של אולם האירועים – מאחר שמדובר במתחם המאגד כמות גדולה של אנשים, מושם בחוק דגש מיוחד על בטיחות ואבטחת האולם. לשם כך, יש לקבל אישורי בטיחות הן ממכבי האש והן ממשטרת ישראל, הניתן רק לאחר שרשויות אלו וידאו את עמידת האולם בדרישותיהן ותקניהן. הדרישות משתנות בהתאם למאפייני וגודל האולם, ולא אחת לצורך קבלתו יש לבצע התאמות ושינויים במקום ובתוכניותיו.
  • עמידה בדרישות משרד הבריאות – מעצם היותו של אולם אירועים עסק מזון, הוא נדרש בקבלת אישור ממשרד הבריאות. הדרישות של משרד זה מהווים רשימה ארוכה של תנאים, הנוגעים בין היתר למבנה המטבח, אופן ההגשה והטיפול במזון ומאפייני אחסונו. אנו מכירים היטב את הדרישות ונדאג ליישמן באמצעות קבלת חוות דעת מקדימה ויישום המלצותיה.
  • אישור משרד איכות הסביבה – מיועד בין היתר למניעת מפגעי רעש ודורש התקנת מד דציבלים המורכב מנורית אזהרה, מיקרופון, מפסק זרם ושילוט מתאים. כמו כן, החוק מפרט במדויק את אופן התקנת הציוד באולם.

סיוע מקצועי בקבלת רישיון עסק לאולם אירועים

רישוי פלוס מעמידה לרשות לקוחותיה מערך איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המיועד ספציפית לקבלת רישיון עסק גני אירועים ואולמות. זאת, בהתאם לתקנים השונים על פי חוק. הניסיון והמקצועיות שלנו יבואו לידי ביטוי ביחס אישי ובטיפול מהיר ויעיל בכל צרכי הרישוי. הטיפול מנוהל ומפוקח בעזרת מערכות מתקדמות העוקבות אחר תיק הלקוח, ומעדכנות אותו לאורך כל הליך הרישוי. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מענף המזון ואולמות האירועים.

להזמנת שירותי רישוי אולמות וגני אירועים

המעוניינים בשירותי רישוי עסק לאולמות וגני אירועים מוזמנים ליצור קשר עם רישוי פלוס בטלפון שמספרו 03-5412888

קרא עוד:  איך מוציאים רישיון לעסק