תוספות בנייה

במדינת ישראל, על מנת לבנות תוספת בנייה יש צורך בקבלת היתר מידי ועדת תכנון ובנייה שברשות המקומית. חשוב להבין כי הקמת תוספת ללא אישורים אלו נחשבת כעבירה פלילית לכל דבר, והמבצעים אותה צפויים להיענש בהתאם. מנגד, קבלת היתר בנייה מהרשויות כרוכה לא אחת בהליך בירוקראטי ארוך, סבוך ומתיש. לנו ברישוי פלוס יש את כל הניסיון, הידע והכלים על מנת לייעלו ולקצרו, וזאת מעצם היותנו חברה המתמחה בהליכי רישוי שונים לרבות רישוי לעסקים, בטיחות באש ונגישות.

 

לסיוע מקצועי ומידע מקיף בקבלת היתר בנייה לחצו כאן

 

שירות כולל עבור תוספת בניה

עימנו תזכו לשירות מקיף המבוצע באופן תקין וחוקי, בכל הקשור לקבלת היתרים עבור תוספות בנייה. שירותינו כוללים בין היתר :

  • ליווי מקצועי ואישי עד לקבלת היתרים ואישורים מבוקשים עבור תוספות הבנייה.
  • בדיקת מקדימות – לרבות חריגות בנייה ובחינת מצבו התכנוני של הדירה או הנכס.
  • תכניות אדריכליות – הכנה מקצועית, מפורטת ומדויקת של תכניות לתוספות בנייה על כל נספחיהן, כדוגמת אינסטלציה, בטיחות אש. כל זאת, בהתאם לדרישות מקומיות וחוקי תכנון ובנייה.
  • תכנית עבודה לקבלנים – הכנת תכניות לקבלן עבור תוספת בנייה על כל מרכיביה, לרבות ריצוף, תשתיות אינסטלציה וחשמל, וכן מתן שירותי ליווי ופיקוח במהלך הבנייה בשטח.

שירות מקצועי ויעיל

הליך תכנון, אישור ובניית תוספות עם חברתנו יספק לכם מענה יעיל ואדיב, אשר יחסוך מכם התרוצצויות מיותרות, ייעל את הצעדים ויבטיח את אישורו וביצועו באופן הטוב ביותר. למען מטרה זו עומד לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה ומסור המורכב בין היתר מהנדסאי אדריכלות, מנהלי פרויקטים, מודדים ויועצי בטיחות אש ונגישות. הצוות נעזר במיטב המערכות הטכנולוגיות, שיאפשרו לכם להתעדכן באופן שוטף אודות ההליכים. מעבר לכך, תוכלו לבחור בחבילת השירות  המתאימה עבורכם, הל בחבילה בסיסית, דרך חבילות משתלמות פלוס ועד לחבילות VIP.

להזמנת שירותים ומידע נוסף

המעוניינים להזמין את שירותינו עבור תוספות בנייה ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, מוזמנים לפנות אל משרד רישוי פלוס בטלפון 03-5412888. פנו אלינו לקביעת פגישה ואנו נשמח לסייע לכם בייעול ההליכים הנדרשים..

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: השלבים לבחירת רישיון עסק