גורם רישוי אחד – הפתרונות וההיתרונות

בלי הפתעות לא נעימות – היתרונות בעבודה מול גורם רישוי אחד
פתיחת עסק, מעבר להתרגשות הראשונית, היא גם מקור ללא מעט בעיות וכאבי ראש. אולם, בכל מה שנוגע לרישוי והיתרים ניתן לבצע מהלכים מקיפים בראש שקט. איך? התשובות במאמר.

תנאיי ההחלטה הגדולה.

החלטתם לפתוח או לפתח עסק? מזל טוב! אולם, כמו במרבית הדברים בחיים, כל ההתחלות קשות…אחד האתגרים הגדולים ביותר בפתיחת עסק הוא השגת הרישיונות וההיתרים המתאימים מהרשויות על מנת שיוכל לעבוד כחוק. אי-עמידה בתנאי הרישוי עלולים לגרום לעיכובים באישורים המתאימים ואף לקנסות וסגירת העסק.

הטיפול ברישוי עסקים הוא מלאכה של מומחיות והתמצאות בנבכי החוק ועבודה נכונה מול רשויות. לכן, חשוב לבחור גורם רישוי אשר רואה את התמונה הגדולה ולא משאיר מקום לטעויות אשר עלולות בהמשך הדרך לגרום לעלויות גבוהות ואיבוד זמן יקר בדרך לפתיחת העסק.

תכנון נכון חוסך המון.

מקרה לקוח – תכנון לא נכון מוביל לבזבוז זמן וכסף

הזדמן לנו לאחרונה להיות עדים לתוצאותיה של התנהלות לא נכונה בתחום הרישוי אשר גררה אחריה עבודה רבה נוספת אשר יכולה הייתה להימנע על ידי בעל מקצוע מתאים אשר מכיר את כל האספקטים הכרוכים ברישוי ותכנון עסקים.

פנה אלינו לאחרונה לקוח מתחום המזון שעומד לפתוח בית קפה. בעל העסק התקשר עם מספר יועצים : מעצב, מתכנן מטבחים, יועץ רישוי, ולאחר שסגר את כל התנאים ואת התוכניות עם כלל היועצים הם פנו אלינו על מנת לספק שירות בטיחות אש ונגישות .

לאחר בחינת תוכנית העסק ע"י מורשה נגישות ויועץ בטיחות באש מחברתינו, מסרנו ללקוח שישנן פונקציות אשר לא נכללו בתכנון המקום. דרישות אלו כללו מעלית, שירותי נכים ועוד. התוצאה -תכנון מחדש של הפרוייקט, איבוד זמן יקר, בזבוז משאבים וכסף. לא חבל?

בעל העסק יכול היה להימנע מכך אם היה פונה אלינו וכך היה מקבל את כלל המידע בתחילת הפרויקט,
כולל בחינת הפרויקט מהשלב ההתחלתי שלו, תכנון המטבח, ייעוץ בתחום הרישוי, בטיחות באש, נגישות והוצאת היתר בנייה, במקום ללכת למספר יועצים אשר לא היו מסונכרנים ולא עבדו בשיתוף פעולה.

יתרון נוסף אותה מציעה "רישוי פלוס" ללקוחותיה היא חיסכון בפונקציית מנהל פרויקט שתפקידו לאגד את כלל היועצים ולסנכרן את פעילותם תחת משרד אחד. באמצעות עבודה עם "רישוי פלוס" זוכה הלקוח למטריית שירותים כוללת אשר מבטיחה סינכרון מלא לאורך כל הדרך וחיסכון ניכר בעלויות וזמן יקר.

על מנת לאפשר לבעלי מסעדות ובתי אוכל לקבל את כל האישורים הנדרשים יש צורך לבחון כל עסק בכל היבטי הרישוי הדרושים לפעילותו התקינה מתוך ראייה כוללת של כל צרכי הפרוייקט ברמת הרישוי והתכנון. כך אנו מאפשרים לבעלי העסקים ראש שקט בכל הנוגע להיבטי הרישוי שלו והתמקדות בעיקר.

רישוי פלוס – רואים את תמונת הרישוי הגדולה של העסק שלך.

כחברה שנותנת שירותי רישוי מקיפים, היתרון שלנו הוא שאנחנו רואים את התמונה הגדולה. אנחנו לא מגיעים כיועץ לתחום בודד אלא מספקים ראייה רחבה של כל צרכי העסק על כל היבטיו. אנשי הצוות המומחים שלנו יודעים לחבר את כל צרכי הלקוח לכדי תמונה כוללת מבחינת תכנון וצרכי רישוי ומבינים את כל ההשלכות של כל פעולה ויודעים למנוע בזמן "תגובות שרשרת" לא רצויות.

עומדים לפתוח עסק או להרחיב את העסק הקיים? אתם חייבים חברת רישוי מקצועית שרואה את כל צרכי הרישוי והתכנון שלכם לעומק. תנו לנו לטפל עבורכם בהיבטי הרישוי הכוללים של העסק על מנת שאתם תוכלו להתמקד בקידום שלו.

צרו איתנו קשר כאן עוד היום, נשמח לעמוד לשירותכם.>>